VALORANT'IN YENİ AJANI TÜRK OLABİLİR Mİ?

Ana Sayfa / Haberler / VALORANT'IN YENİ AJANI TÜRK OLABİLİR Mİ?

Güncel  •  0 Yorum  •  22.03.2022 • Valorant, yeni ajanın Türk olacağıyla ilgili sızıntılar ortaya çıktı. Merakla beklediğimiz yeni ajanın şuanda sadece Cyper tarafından atılan bir mesaj üzerine böyle olduğu sanılıyor. Valorant’a gelecek olan yeni ajan hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak için haberimizi okuyabilirsiniz.

   

   

   

   

  Valorant 4.04 yama notlarında yeni ajan hakkında bazı sızıntılar ortaya çıkmıştı. Harita üzerinde işaretlenen yer Türkiye'yi gösteriyordu. Riot Games konu ile ilgili henüz resmi açıklamada bulunmadı. Valorant 4.05 PBE güncellemesinde Cypher‘ın Brimstone‘a gönderdiği bir mesaj yer alıyor. Cynprel konu ile ilgili bir tweet paylaştı.

   

   

   

  Cypher‘ın, Brimstone‘a gönderdiği mesaj:

   

   

   

  Mesaj içeriği ise şu şekilde;

   

  “Değerli şantajcımızın gönderdiği şifreli mesajlarda ilerleme kat etmeyi başardım. Kesin konumu hala belirsiz ama Türkiye’den bir yerden geliyor. Bundan eminim.

  Şimdi şu soruya cevap vermelisin: Bu kişiyi bulduğumuzda ne yapacaksın? İdam etmene vicdanın izin vermez. Ama başka ne şansımız var, onu bilmiyorum.”

   

  Valorant yeni ajan mesajdan da anlaşıldığı üzere “Şantajcı” kod adı ile anılıyor. Yeni ajanın bir hacker olması muhtemel. Bir diğer sızıntılara göre ise yeni ajanın rolü healer ya da smoker olabilir ve Killjoy’un annesi olarak 'Zehra' adıyla karşımıza çıkabilir.

   

  Valorant yeni ajan Türk mü olacak sorusu çok konuşulurken, Riot Games ve Valorant tarafından bir resmi açıklama gelmedi. Yeni ajanın Türk olup olmadığını zamanla göreceğiz. Takipte Kalın!

   

   

   

   

   


YORUMLAR ( 0 )

Habere ilk yorum yapan sen ol
Yorum yapmak için Üye ol ya da Giriş Yap