VALORANT YENİ HARİTA VE DAHA FAZLASI 🐈︎

Ana Sayfa / Haberler / VALORANT YENİ HARİTA VE DAHA FAZLASI 🐈︎

Güncel  •  0 Yorum  •  22.06.2022 • Valorant, önümüzdeki günlerde oyuna yepyeni Pearl haritasını ekleyerek büyük bir güncellemeye hazırlanıyor ve birçok hayran, Dust 2 haritasının da yolda olabileceğine inanıyor.

  Valorant için yeni bir haritanın yayınlandığını görmeyeli uzun zaman oldu. Hevesli bir Valorant oyuncusuysanız, Fracture haritasının oyundaki ilk çıkışını Eylül ayında yaptığını bilmelisiniz. O zamandan beri, Riot Games'in yeni haritalar için en azından altı aylık bir döngü izleyeceği düşünüldüğünde, yeni bir harita almadık.

  Bir diğer önemli gelişme ise şu şekilde;

   

  Split haritası, Valorant Rekabetçi ve Derecelendirilmemiş Harita Havuzundan Kaldırılacak.

   

   

  Pearl adlı harita, birçok kişi tarafından Inferno klonu olarak adlandırılıyor. Bilmeyenler için Inferno, CS: GO'daki Active Duty haritalarından biri ve oyundaki en popüler haritalardan biri. Pearl ve Inferno arasındaki benzerlikleri gördükten sonra hayranlar Dust 2'nin yakında Valorant'a da çıkacağına inanıyor.


  Peki bu haritada hangi ajanlar ön planda olucak ve haritaya tam uyum sağlayacak yakından bakalım;


  Chamber, Pearl'de kullanılacak en iyi ajan.

  Birkaç Valorant haritasında özel keskin nişancılar için noktalar bulunur. Pearl, Chamber's Tour de Force için özel olarak tasarlanmış bir çalışma odasıyla Operatör uzmanlarını ön plana çıkarıyor. Uzun menzilli savaşlarda, Chamber'ın tek dokunuşlu topları kullanışlı olacak ve onu muhtemelen en iyi seçim yapacak.