GEÇMİŞ OLSUN TÜRKİYE

Ana Sayfa / Haberler / GEÇMİŞ OLSUN TÜRKİYE

Güncel  •  0 Yorum  •  13.02.2023 • CafeLigi ailesi olarak, 6 Şubat 2023 tarihinde meydana gelen deprem dolayısıyla tüm milletimize baş sağlığı, sabır ve sağlık diliyoruz.

   

  Yaşanan bu elzem hadise neticesinde, CafeLigi olarak bölgedeki cafelerimiz ile ilk günden iletişime geçmiş bulunuyoruz. Özellikle Gaziantep şehrindeki cafelerimizi, tüm halkın sığınma, barınma, yemek, içmek gibi ihtiyaçlarına açarak bunu tüm şehre yaymaya çalıştık.

  Yaraların sarılmaya başlandığı bu yeni sürece girerken KRAFTON (100.000$), RIOT (100.000$ + 150.000$'a kadar) ve Tencent (3.7 Milyon TL) de Türk halkına destek vermeyi ihmal etmedi.

  CafeLigi olarak bu süreçte halkımıza doğrudan maddi yardımda bulunamadığımız için çok üzgünüz. Yapımı tamamlanmak üzere olan CafeLigi v2 ile birlikte hem mobil uygulamamızı hayata geçirecek, hem de bu uygulama içerisinde bu tür elzem ve acil durumlar için gizli bir bölüm oluşturacağız.  Bu sayede gelecekte yaşanabilecek aksilikler için üyelerimiz ve yetkililer arasında konum, durum, mesaj gibi önemli bilgileri de aktarabilmeyi hedefleyeceğiz.

  Bundan sonra yapacağımız moral etkinliklerimizde, şirketlerle tekrar, yeniden, tek tek görüşerek oyuncu ve işletmelerimize elimizden gelen desteği vermeye devam edeceğiz.

  Hepimize geçmiş olsun diyor, en kısa zamanda yaralarımızı sarmayı umut ediyoruz.

   

  Saygılarımızla


YORUMLAR ( 0 )

Habere ilk yorum yapan sen ol
Yorum yapmak için Üye ol ya da Giriş Yap